هفته مهندس

دیدار ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان با مدیر سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری و شورای بسیج مهندسین

به مناسبت گرامیداشت هفته مهندس و روز مهندس (روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی) جلسه ای با حضور مهندس مجتبی زاده و مهندس برزگر و شورای بسیج مهندسین برگزار گردیده و از مدیران کانونهای بسیج مهندسین عمران شهرستانها تجلیل شد.

جهت مشاهد ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

 ----------------------------------------------------------------------------------------------

در ابتدا مدیر سازمان بسیج مهندسین ضمن عرض خیر مقدم به اعضا حاضر در جلسه و تبریک این مناسبت به همه مهندسین و گرامیداشت یاد شهدای مهندسی در دوران دفاع مقدس به تشریح برنامه های هفته مهندس پرداخت، وی با بیان اقدامات انجام شده در  مراحل مختلف کمک های مومنانه به اجرای کمک مومنانه به نیازمندان در هفته مهندس و پویش هرمهندس یک خانواده اشاره کرده و گفت که در این هفته برنامهای دیگری مانند کلاسهای تقویتی و آنلاین و چند کار گروه تخصصی و غبار روبی مزار شهدا و ... برگزار خواهد شد.

در ادامه سایر اعضاء حاضر در جلسه از جمله روسای کارگروههای تخصصی نیزبه بیان نقطه نظرات خویش و مسائل احصاء شده در کارگروههای تخصصی  خود پرداختند از جمله کارگروه های معماری و شهرسازی ، پدافند غیر عامل،  قوانین و مقررات ، مدیریت شهری و همچنین برنامه ریزی و حرکت هدفمند و توجه ویژه به شعار سال و... پرداختند.

رئیس سازمان مهندس مجتبی زاده نیز ضمن تبریک هفته مهندس، پیشاپیش روز پدر و میلاد باسعادت حضرت علی ع را تبریک گفتند ، و از راه اندازی دفتر استاندارد سازی در سازمان خبر داده و از فعالیتهای فرهنگی از جمله طراحی کتاب بر اساس مباحث مقررات ملی ساختمان برای کودکان و نوجوانان   و همچنین به مسابقه هفتگی پیامکی در راستای ایجاد انگیزه و افزایش توان علمی برای مهندسین اشاره نمودند.
ایشان با توجه به همکاری بسیار نزدیک بسیج مهندسین عمران و معماری و سازمان نظام مهندسی  این سازمان را آماده همکاری در بحث پدافند غیر عامل و برگزاری وبینارها و  کمک مومنانه را اعلام نمودند.
 درپایان از مدیران فعال کانونهای شهرستانهای  بسیج مهندسین  عمران و معماری استان تجلیل به عمل آمد.

ترجمه: قالب گرافطراح: امـ اسـ لاو