برپایی میزخدمت در روستای بزوشا

به مناسبت هفته مهندس و گرامیداشت اعیاد شعبانیه میز خدمت جهادی بسیج مهندسین عمران در روستای بزوشا از  توابع بخش زنجانرود استان زنجان با عنوان رزمایش جهادگران فاطمی برگزار گردید. 

در این میز خدمت که با حضور مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری مهندس برزگر ، بخشدار بخش زنجانرود مهندس بیات ، بنیادمسکن شهرستان زنجان مهندس رستمخانی و مهندس سالک ، مهندس جعفری معاون آب و خاک جهاد کشاورزی استان ، آبفای شهرستان و بخش مهندس تقی بیگلو و مهندس حیدری ، دفتر فنی آموزش و پرورش استان مهندس سالک احمدی و مهندس امین مدیر کانون شهرستان با همکاری دهیار روستا خانم حیدری و پایگاه مقاومت مسجد و مشارکت اهالی روستای بزوشا در مسجد این روستا برگزار شد.
گفتنی است در این برنامه اهالی روستای بزوشا در زمینه‌های مختلف در خصوص مسائل و مشکلات و درخواست ها‌ی خود اعم از کار‌های عمرانی، حمل و نقل عمومی ، آب کشاورزی و آب شرب ، طرح هادی ، مسکن ملی ، مدرسه روستا و مشکلات دانش آموزان و... با مسئولین حاضر صحبت کردند و در چند مورد نیز بازدید میدانی بعمل آمد. 
 هدف از برپایی میز خدمت ارائه خدمات مطلوب و تکریم ارباب رجوع، بررسی مشکلات و پاسخگویی به نیاز‌های مردم، سرعت بخشی و ارتقا کمی و کیفی سطح خدمات است.

ترجمه: قالب گرافطراح: امـ اسـ لاو