روز قدس

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری به مناسبت روز قدس منتشر شد

متن بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در روزگاری که تمام ابرقدرت‌های جهان تلاش داشتند نام فلسطین را در تاریخ به فراموشی بسپارند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، معادلات دنیای استکبار را به هم ریخت و این ابتکار جاویدان ، ظلم وارد شده بر مردم فلسطین را هر سال به جهانیان یادآوری می کند.

سردمداران غرب که برای حیات سیاسی و اقتصادی، دستان گناهکار خود را به خون پاک و مطهر مستضعیفین جهان آلوده می کنند تا شاید بر عمر کوتاه آنان چند سالی افزوده شود، ولیکن نمیدانند که وعده الهی حق است و به زودی بانگ جاء الحق و ذهق الباطل در تمام سرزمین کره خاکی طنین انداز خواهد شد و پرچم مقدس  لا اله الا الله محمد رسول الله در تمامی مراکز سیاسی جهان افراشته خواهد شد.
امروزه رژیم کودک کش صهیونیستی که با غصب و غارت و آواره کردن ملتی مظلوم، کار خود را شروع کرد، همچنان در تکاپوی استیلا بر میراث معنوی و تمدنی مسلمانان است. ظلم، جنایت، ترور و انواع توطئه های آشکار و پنهان نظامی، اقتصادی، سیاسی و رسانه ای، همزاد این رژیم بوده و هست و در این میان، آمریکای سیه رو،  نه تنها از هیچ حمایتی در قبال اقدامات این رژیم فروگذار نکرده بلکه هویت ذلت بار خود در برابر صهیونیست ها را با طرح های ننگینی چون تغییر پایتختی رژیم اشغالگر قدس و معامله قرن، شهادت حاج قاسم سلیمانی و شهید محسن فخری زاده و با حمایت از کشورهای مرتجع عربی بیش از پیش آشکار نموده است ، امروز به جرأت می توان گفت هر اقدام ایالات متحده آمریکا در منطقه خاورمیانه و در کشورهایی مثل عراق و سوریه و یمن، معطوف به یک اصل و سیاست کلی است و آن حفظ و حمایت همه جانبه از رژیم صهیونیستی و کمک به اجرای نقشه های شوم سلطه جویی این رژیم است.
این غده سرطانی با اعمال انواع روش هایی مذبوحانه و بزدلانه بر علیه جبهه مقاومت بخصوص نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در باتلاقی که هر لحظه از آن عمر 25 ساله اش  رو به زوال است دست و پا می زند تا بلکه بتواند آخرین نفس هایش را با خونخواری هرچه بیشتر، تمدید کند اما نمیداند که وعده الهی حق است و به زعم رهبر عالیقدر جمهوری اسلامی به رودی نابود خواهند شد.
در این شرایط، توجه و اهتمام به تدبیر بی نظیر و آینده نگر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) در کنار عمل به تاکیدات و توصیه های رهبر معظم انقلاب در قبال مساله فلسطین و قدس شریف، مورد نیاز کشورهای اسلامی و علاج و راه رهایی از غده سرطانی اسرائیل است.
بزرگداشت روز جهانی قدس در هر سال موجب دلگرمی مردم مظلوم فلسطین و تمام مظلومان جهان می‌شود و علی رغم آنکه امسال بدلیل شرایط حاد کرونائی در کشور راهپیمائی روز قدس انجام نمی شود اما پرچم مبارزه با اسرائیل همواره برافراشته است  و خشم و عصبانیت اشغالگران صهیونیست و حامیان آنها را رقم می‌زند و صهیونیسم جهانی از هر گونه تلاش برای خاموش کردن و سرکوب این خیزش و نهضت جهانی مقابله با اشغالگران، فروگذاری نکرده‌اند. اما به فضل الهی و به تعبیر رهبر حکیم انقلاب  این حرکت عظیم در دنیای اسلام روز به روز جا افتاده‌تر شده است و گسترش بیشتری پیدا کرده است.
سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری بار دیگر ضمن تجدید پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی و تحت لوای ولایت مطلقه فقیه، روز جهانی قدس را گرامی داشته و بر بازگرداندن سرزمین فلسطین به صاحبان اصلی آن و نابودی و خروج بی قید و شرط صهیونیست های جنایتکار از آن تاکید نموده و هرگونه سازش بر سر آرمانهای مردم فلسطین را شدیدا محکوم نمایند.
@mahandishan

ترجمه: قالب گرافطراح: امـ اسـ لاو