بیانیه


بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان زنجان در محکومیت بمباران دد منشانه بیمارستان المعمدانی و کشتار رنان و کوکان بی دفاع فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان زنجان در محکومیت بمباران دد منشانه بیمارستان المعمدانی و کشتار رنان و کوکان بی دفاع فلسطینی 

بسم الله قاصم الجبارین 

«وَ لَیَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ یَنْصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزیز»
((فلسطین پاره‌ی تن اسلام است))
                         حضرت امام خمینی (ره)
💠 برای وجدان‌های بیدار، از صبح شنبه پانزدهم مهرماه ۱۴۰۲، هر روز، روز قدس خواهد بود. روزی که مردم فلسطین تصمیم گرفتند که در میدان مقاومت و شرافت یکبار و برای هميشه عزتمندانه بمیرند به جای آنکه هر روز در اسارت دیو صهیونیست بمیرند، و چه مرگی گواراتر از شهادت که شهدا عند ربهم یرزقون‌اند.

💠 از سوی دیگر رژیم سفاک و خون‌ریز صهیونیستی، به جبران شکست مفتضحانه در عملیات طوفان الاقصی، سبوعانه با انواع سلاح‌های ممنوعه و نامتعارف، خانه‌های فلسطینیان را بر سر زنان و کودکان نوار غزه تخریب کرده و در آخرین اقدام وحشیانه‌ی خود بیمارستان المعمدانی را که مملو از بیماران و کودکان و زنان مظلوم و بی گناه بود مورد اصابت موشک های MK-48 هوشمند و سنگر شکن آمریکایی قرار داده و شمار زیادی را به شهادت رساند. اقدامی نابخشودنی و به مثابه نسل کشی واقعی مردمی بی دفاع که قلب همه‌ی جهانیان روشن‌ضمیر را به درد آورد.

💠 در همین راستا سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری زنجان، ضمن اعلام همدردی با ملت مظلوم فلسطین، به ویژه مردم مظلوم باریکه غزه، انزجار عمیق خود را از اقدامات شیطان مسلک رژیم غاصب صهیونیستی و شرکای آن به ویژه آمریکای جهانخوار اعلام و آمادگی خود را جهت هر گونه پشتیبانی از جبهه مقاومت تا آزادی قدس شریف از چنگال رژیم سفاک و اشغالگر اسرائیل، در هر زمان،هر مکان و هرگونه که مورد اقتضا باشد،اعلام می‌دارد.

🔹️ ما معتقدیم همانگونه که رهبر فرزانه‌ی انقلاب فرمودند، شکست اسرائیل در عملیات طوفان الاقصی، یک شکست ترمیم ناپذیر و غیر قابل جبران است که ان‌شاءالله به یاری خداوند متعال و حضرت ولیعصر (عج) و همت خود مردم فلسطین و محور مقاومت، در آینده‌ای نه چندان دور منجر به حذف کامل اسرائیل منحوس و کودک کش از پهنه‌ی جهان و بازگشت فلسطینیان عزیز به وطن و زادگاه خودشان خواهد شد.
ان شاالله.

ترجمه: قالب گرافطراح: امـ اسـ لاو