گام دوم طرح شهید سلیمانی

در آستانه سال نو و اعیاد شعبانیه در قالب گام دوم طرح شهید سلیمانی ۲۰۰بسته معیشتی و کارت هدیه بین نیازمندان چند روستای استان توزیع شد.

مجتبی برزگر با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار اظهار داشت: روز پاسدار یاد‌آور رشادت و شجاعت دلیر مردانی است که با شجاعت تمام در تمام صحنه‌ها حضور دارند و در هشت سال دفاع مقدس نیز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را با قطره‌های خونشان رقم زدند.

وی با بیان اینکه پاسداران و بسیجیان در تمام عرصه‌ها حضور دارند و در راستای مبارزه با ویروس کرونا نیز از تمام توان خود استفاده کردند، افزود: در آستانه سال نو و اعیاد شعبانیه توسط بسیج مهندسین عمران و معماری استان بسته‌های معیشتی و کارت‌های هدیه در بین تعدادی از روستاهای محروم در حمایت از خانواده‌های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا توزیع شد.

 

مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان زنجان گفت: این اقدام توسط گروه جهادی شهید رستمخانی بسیج مهندسین عمران و معماری، مساعدت مهندسان خیر آستان قدس رضوی و سازمان نظام مهندسی استان در راستای حمایت از خانواده‌های نیازمند در قالب گام دوم طرح شهید سلیمانی انجام شد.

 مهندس برزگر بابیان اینکه در مجموع 200 بسته بین نیازمندان توزیع شد، عنوان کرد: تعداد 180 بسته  معیشتی ، هربسته به ارزشحداقل 3 میلیون ریال و بیست عدد کارت هدیه 5 میلیون ریالی در روستا‌های اندآباد سفلی، اندآباد علیا، مهرآباد و سوکهریز توزیع شد.

 

ترجمه: قالب گرافطراح: امـ اسـ لاو