تولید،مانع زدایی ها،پشتیبانی ها

فرمانده سپاه زنجان: بسیجیان در راستای تحقق شعار سال گام بردارند

بر سرکار آمدن دولت جوان حزب‌اللهی علاج مشکلات کشور است

 از بسیجیان زنجانی درخواست می‌کنم در راستای تحقق شعار سال ماموریت‌هایشان را با قدرت انجام دهند.

سردار جهانبخش کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  زنجان  ضمن تبریک فرارسیدن سال نو اظهار داشت: سال نو را محضر امام زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب و تمام ملت عزیز ایران تبریک عرض می‌کنم و از خداوند سبحان مسئلت می‌کنم که سال 1400 سال موفقیت ملت قهرمان ایران باشد.

وی با بیان اینکه رویدادهای مهمی در سال 1400 پیش‌روی ملت ایران است، گفت: یکی از مهمترین مباحثی که در سال جاری برگزار خواهد شد انتخابات ریاست جمهوری است که تمام مسئولان باید زمینه را برای حضور حداکثری مردم فراهم کنند تا به لطف خدا دولت جوان حزب‌اللهی که طبق فرموده رهبری علاج مشکلات کشور است بر سر کار بیاید.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با تاکید بر اینکه تمام توانمان را برای تحقق شعار سال حضرت آقا به کار خواهیم گرفت، گفت: امسال از سوی مقام معظم رهبری سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها" انتخاب شده است و این یعنی اینکه تمام مسئولان باید علاوه بر حمایت از تولید، موانع تولید را از سر راه تولیدکنندگان و کارآفرینان بردارند.

 

وی با تاکید بر اینکه سپاه انصارالمهدی(عج) همانند سال‌های گذشته اقدامات حمایت از تولید، محرومیت‌زدایی و حمایت از کارآفرینان را در پیش خواهد گرفت، تصریح کرد: از بسیجیان زنجانی درخواست می‌کنم با قدرت در راستای تحقق شعار سال گام بردارند و ماموریت‌هایشان را با قدرت انجام دهند.

ترجمه: قالب گرافطراح: امـ اسـ لاو