جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس

جلسه هماهنگی درخصوص برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس دراتاق جلسات سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه استان زنجان برگزار شد .

در این جلسه که با حضور مدیر مرکز و مسئولین نیروی انسانی و کانون و گروه جهادی شهرستان زنجان برگزار شد ، مهندس برزگر با اشاره به اینکه امروزه در حال مقابله با جنگ ترکیبی دشمن هستیم و بسیج و سپاه با اقتدار در تمامی صحنه ها درمیدان و درکنار مردم ایستاده است . در دفاع مقدس نیز چندین کشور با حمایت استکبار علیه ایران با هم متحد شده بودند و خواستار نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند، ولی این انقلاب با رهبری هوشمندانه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله) هر روز موفق تر از گذشته به راه خود ادامه می‌دهد و در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و هر روز بیش از پیش دشمنان در مقابل این ملت سر تعظیم فرود می آورند و در داخل نیز باید تلاش‌ها برای حل مشکلات جزئی ادامه یابد . 
وی با اشاره به اینکه این مادران ایرانی بودند که برای حفاظت از آب و خاک کشورشان ثمره زندگی و فرزندان غیور و رشید خود را راهی جبهه ها کردند و دیدیم مادرانی با دلی سوخته چند فرزند خود را تقدیم نظام کردند،گفت: امروز این اقتدار و عزت کشور را مدیون خون پاک شهدا و مادران شهدا هستیم که از فرزندان خود گذشتند و اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور عزیزمان در دست دشمن باقی بماند . 
در ادامه جلسه اعضای حاضر نظرات خود را در خصوص برنامه‌های این هفته از قبیل دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران  ، راهیان پیشرفت، میز خدمت و ... همفکری و نظرات خود را بیان داشتند و جمع بندی لازم انجام شد .

ترجمه: قالب گرافطراح: امـ اسـ لاو